Ďalekohľady Bushnell

dalekohlady bushnell

Bushnell ďalekohľady patria medzi najpredávanejšie ďalekohľady na Slovensku vďaka vysokej kvalite a prijateľnej cene.

Bushnell je lídrom na trhu v oblasti vysoko kvalitnej optiky viac ako 65 rokov. Hlavnou zásadou firmy je poskytovať najvyššiu kvalitu, najspoľahlivejšie a cenovo dostupné produkty na trhu. Bushnell sa môže pochváliť vedúcimi priečkami  na trhu vo všetkých kategóriách  optiky. Výrobky Bushnell získavajú ceny za dizajn a výkon, taktiež zvyšujú pôžitok zo sledovania  športových podujatí, skúmania prírody, poľovníctva, sledovania vtáctva a skúmania nočnej oblohy. Firma neustále sleduje novo vznikajúce technológie, aby vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom. Bushnell spojili špičkový dizajn a inovatívny výkon do jedného celku, ktorý z firmy Bushnell spravil najuznávanejšiu a renomovanú značku. Firma Bushnell exportuje svoje výrobky na všetky kontinenty okrem Antarktídy. Venujú sa výrobe ďalekohľadov, puškohľadov, teleskopov, nočných videní, fotopascí, diaľkomerov, GPS zariadení .

Ďalekohľady Bushnell

 Binokulárne ďalekohľady Bushnell  sú dostupné vo všetkých cenových reláciách. Sú vyrábané z veľmi kvalitného a odolného materiálu, majú dokonalý dizajn, ktorý osloví všetky druhy zákazníkov od laických pozorovateľov, až po náročných prieskumníkov prírody.

Bushnell používa najmodernejšie technológie ako:

PRISM GLASS- sklo je vyrobené z bórokremičitanu (BK7) alebo bária (BAK-4)- je kvalitnejšie sklo, čím sa získa jasnejší obraz a vysoká ostrosť .

LENS COATING – je povrchová úprava skla, ktorá znižuje namáhanie očí a zvyšuje kontrast .

FOCUS FREE- je unikátna technológia, ktorá zabezpečuje zaostrenie aj na väčšie pozorovacie vzdialenosti  a nie sú potrebné žiadne iné nastavenia, táto technológia je vhodná na sledovanie športových podujatí a prírody v chladných zimných dňoch, kedy by pri klasickej FOCUS technológii rukavice bránili v nastaveniach ďalekohľadu .

ED PRIME GLASS- obsahuje fluorovité sklo, ktoré prináša úžasné farebné rozlíšenie a kontrast, eliminuje farebné lemovanie a zabezpečuje dobré videnie aj pri zlých svetelných podmienkach .

CLOSE FOCUS- zabezpečuje vizuálnu jasnosť aj na veľmi krátke vzdialenosti .

XTR- optimalizuje dostupné svetlo a prináša 99% priepustnosť svetla za objektívom pre kombinovanú priepustnosť 90%, preto je séria radu ELITE najjasnejším binokulárnym zariadením vo svojej triede .

WATERPROOF/FOGPROOF- je technológia, ktorá zabezpečuje odolnosť voči vode a pri zmene teploty zabraňuje roseniu ďalekohľadu .

ULTRA WIDE BAND COATING- je antireflexná vrstva, ktorá zabezpečuje úplné využitie farebného spektra .

RUBBER ARMOR- je to gumová ochrana, ktorá chráni ďalekohľad pred nárazmi a poškriabaním, ktoré vzniká dennodenným používaním , poskytuje pohodlné a bezpečné uchopenie a slúži aj na tlmenie nárazov ďalekohľadu, ktoré by mohli vyvolať nežiaduci hluk pri sledovaní voľne žijúcej zveri .

RAINGUARD HD- je to nová generácia, ktorá je najefektívnejšia zo všetkých podobných technológií, ktoré sú zamerané na odstraňovanie zahmlenia .Túto technológiu si dala firma Bushnell patentovať  pretože tento jedinečný  povlak na šošovkách spôsobuje zmenšenie kvapiek vody, a tak zabraňuje zaroseniu šošoviek , tým dochádza k tomu, že kvapky rozptyľujú menej svetla a my máme jasný pohľad cez ďalekohľad .

PC-3 PHASE COATING- je to chemická látka, ktorá sa nachádza na šošovkách ďalekohľadu a tým zvyšuje rozlíšenie a kontrast .

MAGNESIUM ALLOY CHASSIS- je horčíková zliatina, ktorá patrí medzi najľahšie zliatiny, vyznačuje sa veľkou odolnosťou .Táto zliatina sa používa na stavbu kostry série ďalekohľadov ELITE a ELITE2 .

LEAD FREE GLASS- je bezolovnaté sklo, ktoré je šetrné k prírode, táto technológia nevyužíva žiadne olovo, žiadne PVC materiály, hranoly sú vyrobené z lepenky, ktorá je vyrobená zo 100% recyklovaného papieru .Tieto ďalekohľady sú známe ohromujúcim jasom a pekným obrazom .

EYE RELIEF- technológia, ktorá sa stará o to, že ďalekohľad môže byť aj ďalej od očí a neovplyvní to zorné pole, taktiež znižuje namáhanie očí .Táto technológia je ideálna pre ľudí používajúcich okuliare .

DIOPTER ADJUSTMENT- technológia, ktorá umožňuje nastavenie dioptrií, zaostrenie väčšinou poskytuje jeden okulár, ktorý nám zabezpečí vyrovnanie rozdielu medzi ľavým a pravým okom .

ASPHERICAL LENS- technológia, ktorá zabezpečuje ostrosť obrazu a sústreďuje zaostrenie na jeden bod.

Bushnell sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou, z ktorej čerpajú dlhoročné skúsenosti, ktoré sa odzrkadlili vo výrobe, spojili inováciu s tradíciou a tak sa nie je  čomu čudovať, že sú špičkou vo svete ďalekohľadov .

Niekoľko najpredávanejších ďalekohľadov Bushnell na Slovensku:

Powerview 10×25
bushnell dalekohlad

Legacy 10×50

bushnell dalekohlady

Falcon 10×50

dalekohlad bushnell

Permafocus 10×50

dalekohlady bushnell

 

Zdroj: www.bushnell.com a www.bushnell.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.