Fotopasce – na čo slúžia a ako fungujú

Poznáme to určite všetci. Máte chatu, pozemok alebo domček, kde nie ste každý deň alebo ste jednoducho mimo domu či bytu väčšinu dňa. Vždy, keď tieto priestory opúšťate, obzriete sa a na zlomok sekundy si zaprajete, aby bolo všetko tak, ako v tomto momente,  aj keď sa vrátite. Žijeme v dobe, kde sa vandalizmus alebo vlámania do bytov a domov stali takmer bežné.

Keď sa stane to, čoho ste sa najviac obávali, prvé, čo urobíte je, že zavoláte políciu. V prípade, že na mieste činu zlodej nenechá žiadne alebo len dostatočne jasné stopy , je len minimálna šanca, že sa dopátrate toho, kto vás obral o to najcennejšie- pocit bezpečia.

Ak sa vám kamerový systém zdá pridrahý a v podstate pre vás zbytočný, je tu jedna pomôcka, ktorá je ako stvorená pre vás. Určite ste už počuli o fotopasci. Je to jednoduché zariadenie, ktoré urobí záber vždy, keď je aktivovaná a všimne si vo svojom zornom poli akýkoľvek pohyb. Nie je však fotopasca ako fotopasca.

Prinášame vám fotopascu Welltar 7310, ktorá vám dáva doslova všetko, čo by ste od nej mohli očakávať. Ide o fotopascu nabitú funkciami a možnosťami nastavenia od citlivosti na pohyb až po kvalitu záberov, ktoré robí. Samozrejmosťou je ukladanie vytvorených záberov alebo HD videozáznamu na SD kartu, ktorá je súčasťou balenia.

Toto však ponúka viacero fotopascí, tak čím je vlastne fotopasca Welltar 7310 výnimočná? Jej hlavnými prednosťami sú bezpečnosť, ktorá je v prípade samotnej fotopasce nadštandardná a dokonca k nej môžete získať najrôznejšie príslušenstvo, ktoré z nej urobí nedobytnú pevnosť. Ďalším bonusom je jedno z najvýkonnejších prisvecovaní prostredníctvom neviditeľného lúča, ktorý zachytí jedine fotopasca, takže aj v noci budete mať skvelé zábery. Pri záberoch je fotopasca absolútne neviditeľná a nehlučná, čo vám zabezpečí jej stopercentné ukrytie pred zrakmi neželaných návštevníkov.

Čerešničkou na torte je tiež variant fotopasce Welltar 7350 MM, ktorý vám ponúka možnosť zasielať zábery priamo na váš mobilný telefón prostredníctvom MMS alebo e-mailu, vďaka čomu máte vždy dokonalý prehľad o tom, čo sa u vás doma deje.

Ako vybrať fotopascu sa dozviete v tomto článku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.